VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2019

Kategorie Muži - sólo

číslo jméno ročník 17:00 6:00 11:00 Pořadí
1 Dohnálek Jaroslav 1973 75,6 km 176,4 km 205,8 km 18.
2 Kincl Petr 105 km 197,4 km 239,4 km 9.
3 Taufer Jan 1976 100,8 km 176,4 km 226,8 km 13.
4 Rucký Aleš 1971 96,6 km 197,4 km 239,4 km 9.
5 Klíma Jan 1977 100,8 km 222,6 km 281,4 km 2.
6 Květoň Vladimír 1968 58,8 km 117,6 km 155,4 km 23.
7 Bartoš Antonín 1973 75,6 km 163,8 km 201,6 km 19.
8 Diviš Mirek 1972 84 km 205,8 km 247,8 km 6.
9 Vepřek Zdeněk 1972 84 km 180,6 km 218,4 km 16.
10 Podivínský Ladislav 1961 67,2 km 180,6 km 218,4 km 16.
11 Vozda Jiří 1961 88,2 km 197,4 km 243,6 km 7.
12 Král Vašek 1982 105 km 222,6 km 264,6 km 3.
13 Patterman Pavel 1973 79,8 km 159,6 km 201,6 km 19.
14 Večl Ivan 1956 58,8 km 113,4 km 147 km 24.
15 Hájek Jiří 1964 88,2 km 184,8 km 231 km 12.
16 Sadílek Radovan 1978 67,2 km 151,2 km 184,8 km 22.
17 Malinský Jan 1979 67,2 km 180,6 km 222,6 km 15.
18 Kubánek Martin 1986 88,2 km 210 km 264,6 km 3.
19 Šíma Josef 1953 92,4 km 205,8 km 239,4 km 9.
20 Ilík Jan 1978 54,6 km 126 km 142,8 km 25.
21 Petřík Jan 1986 54,6 km 126 km 142,8 km 25.
22 Svoboda Pavel 1969 92,4 km 201,6 km 243,6 km 7.
23 Mikolášek Jiří 1986 75,6 km 180,6 km 201,6 km 19.
53 Gromus Tomáš 1976 121,8 km 260,4 km 319,2 km 1.
54 Běhounek Jiří 1978 88,2 km 189 km 226,8 km 13.
55 Pokorný Jan 1980 100,8 km 210 km 256,2 km 5.

Kategorie Ženy - sólo

číslo jméno ročník 17:00 6:00 11:00 Pořadí
24 Tůmová Tereza 1995 100,8 km 231 km 277,2 km 1.
25 Michálková Renata 1981 92,4 km 201,6 km 243,6 km 2.
26 Divišová Alice 1971 84 km 184,8 km 222,6 km 3.
27 Janáčková Vlaďka 1980 71,4 km 151,2 km 176,4 km 5.
28 Drábková Zuzana 1984 84 km 168 km 222,6 km 3.
29 Smočková Petra 1985 54,6 km 134,4 km 163,8 km 6.

Kategorie Muži - týmy

číslo název týmu jména 17:00 6:00 11:00 Pořadí
30 Moravec Team Klíma David / 1979 / 168 km
Bartolšic Vít / 1980 / 180,6 km
113,4 km 281,4 km 348,6 km 8.
31 Qvatro Amaters Švrčina Miroslav / 1975 / 71,4 km
Švrčina Vojtěch / 2001 / 71,4 km
Zeman Zdeněk / 1974 / 58,8 km
Laco Petr / 1975 / 69,7 km
79,8 km 218,4 km 271,3 km 10.
32 MTB Sokolov Vilémov Doležel Tomáš / 1966 / 54,6 km
Hynek Daniel / 1976 / 100,8 km
Hynek Pavel / 1979 / 100,8 km
Vostrejž Jan / 1986 / 88,2 km
105 km 277,2 km 344,4 km 9.
33 EHL Team Ehl Jaroslav / 1981 / 126 km
Ehl Jiří / 1977 / 121,8 km
Kučera Tomáš / 1968 / 113,4 km
Pross David / 1975 / 126 km
147 km 394,8 km 487,2 km 1.
34 V létě pádlo, v zimě běžky Ondračka Zbyněk / 1972 / 100,8 km
Pjajčík Marek / 1971 / 100,8 km
Simerský Antonín / 1968 / 88,2 km
Kolář Vítězslav / 1979 / 96,6 km
117,6 km 310,8 km 386,4 km 5.
35 Tři Králové Volný Jindra / 1982 / 151,2 km
Humpolec Michal / 1994 / 159,6 km
Kamaryt Tomáš / 1988 / 159,6 km
142,8 km 382,2 km 470,4 km 2.
37 FreeTom Bia Tomáš / 1977 / 121,8 km
Havlíček Tomáš / 1977 / 117,6 km
Matějka Pavel / 1977 / 117,6 km
113,4 km 289,8 km 357 km 7.
42 I dojet může být cíl, NEODSTOUPÍME!!! Kubasch Tomáš / 1986 / 126 km
Šablatura Jakub / 1986 / 126 km
Krupička Jiří / 1985 / 126 km
121,8 km 306,6 km 378 km 6.
43 Quadrigenti Vozda Vojtěch / 1990 / 151,2 km
Kašparů Jakub / 1988 / 163,8 km
Zukerstein Martin / 1991 / 92,4 km
130,2 km 331,8 km 407,4 km 4.
45 GŘF Emperors Ivánek Martin / 1985 / 138,6 km
Kutina Filip / 1987 / 138,6 km
Daňkovský Jiří / 1986 / 142,8 km
130,2 km 340,2 km 420 km 3.
46 Venca Boys Pilát Lukáš / 1985 / 79,8 km
Blaha Libor / 1985 / 100,8 km
Blaha Václav / 1959 / 88,2 km
84 km 214,2 km 268,8 km 11.

Kategorie Ženy - týmy

číslo název týmu jména 17:00 6:00 11:00 Pořadí
40 Vítr ve vlasech Krčová Martina / 1972 / 84 km
Machalická Libuše / / 88,2 km
Staščíková Radka / 1980 / 84 km
Ondrová Petra / / 88,2 km
109,2 km 277,2 km 344,4 km 1.

Kategorie Týmy Mix

číslo název týmu jména 17:00 6:00 11:00 Pořadí
36 Running zone Brno Danko Lucie / 1980 / 50,4 km
Halasová Blanka / 1971 / 71,4 km
Slezák Martin / 1985 / 88,2 km
Güttner Ondřej / 1984 / 100,8 km
96,6 km 247,8 km 310,8 km 7.
38 Vonotoňákpude Černý Miroslav / 1979 / 63 km
Chocholoušová Martina / 1973 / 63 km
Kučerková Daniela / 1978 / 50,4 km
Danko Martin / 1978 / 54,6 km
71,4 km 189 km 231 km 10.
39 KMB Ficnarová Markéta / 1974 / 88,2 km
Davidová Jana / 1976 / 88,2 km
Konrát Josef / 1978 / 107 km
96,6 km 231 km 283,4 km 9.
41 CYKLO-SKI klub Polička Navrátil Bohumír / 1965 / 105 km
Klepárník Otakar / 1957 / 105 km
Dvořák Jaromír / 1963 / 109,2 km
Botošová Lenka / 1964 / 79,8 km
121,8 km 323,4 km 399 km 1.
44 CH3 Kroutil Petr / 1977 / 86,6 km
Urbánková Helena / 1977 / 88,2 km
Urbánek Vít / 1978 / 88,2 km
Kroutil Ondřej / 1981 / 84 km
109,2 km 281,4 km 347 km 4.
47 Rozbité kolo Krejčí Tom / 1979 / 134,4 km
Mulíček Ondřej / 1976 / 134,4 km
Říhová Gábina / 1984 / 113,4 km
121,8 km 315 km 382,2 km 2.
48 ŠMAK Vozdová Aneta / 1993 / 84 km
Hnilicová Šárka / 1994 / 88,2 km
Rešová Kateřina / 1990 / 79,8 km
Valenta Marek / 1997 / 75,6 km
105 km 273 km 327,6 km 6.
50 Abstinenti Šotola Karel / 1997 / 67,2 km
Valentová Marie / 1994 / 75,6 km
Walter Jakub / 1998 / 54,6 km
Kohout Pavel / 1993 / 105 km
100,8 km 189 km 302,4 km 8.
51 Voltaren Krč Matěj / 2001 / 88,2 km
Patterman Prokop / 2003 / 92,4 km
Grozmanová Lucie / 1983 / 84 km
Kopecký Tomáš / 1983 / 92,4 km
117,6 km 294 km 357 km 3.
57 Roztavené skluznice Bárta Jarda / 1982 / 243,6 km
Véna Hornych / 1978 / 100,8 km
Ewa Haltof / 1994 / 0 km
105 km 277,2 km 344,4 km 5.

Kategorie Týmy Mix - 12hodinovka

číslo název týmu jména 6:00 11:00 Pořadí
49 ToMišáci Nádvorník Tomáš / 1988 / 79,8 km
Chaloupská Michala / 1991 / 58,8 km
113,4 km 142,8 km 1.