VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2020

Kategorie Týmy MIX

číslo název týmu jména 17:00 22:00 07:00 11:00 Pořadí
36 Dívčí Sen Žižlavský Jakub / 1989 / 67,2 km
Valentová Marie / 1994 / 75,6 km
Binasová Ivana / ???? / 88,2 km
Minář Patrik / 2000/ 98,8 km
71,4 km 151,2 km 264,6 km 329,8 km 4.
37 CYKLO-SKI klub Polička Navrátil Bohumír / 1965 / 96,6 km
Klepárník Otakar / 1957 / 96,6 km
Nunvář Martin / 1975 / 100,8 km
Botošová Lenka / 1964 / 71,4 km
79,8 km 168 km 302,4 km 365,4 km 3.
38 KMB Konrád Josef / 1978 / 89,4 km
Ficnarová Markéta / 1974 / 58,8 km
Davidová Jana / 1977 / 79,8 km
Pražák Rostislav / 1973/ 71,4 km
63 km 134,4 km 239,4 km 299,4 km 5.
39 GIGANT Orienteering Linhart Alda / 1972 / 92,4 km
Valíková Peťa / 1973 / 53,3 km
Zrník Tomáš / 1971 / 117,6 km
Kovalčík Tomáš / 1973 / 126,6 km
84 km 176,4 km 319,2 km 389,3 km 1.
40 Ski club Beer Danko Lucie / 1980 / 67,2 km
Blanka Halasová / 1981 / 75,6 km
Martin Slezák / 1985 / 100,8 km
50,4 km 113,4 km 201,6 km 243,6 km 6.
41 FORTEX SKI Moravský Beroun Kabourek Tomáš / 1977 / 100,8 km
Kabourková Petra / 1977 / 90,8 km
Krejčí Tomáš / 1979 / 96,6 km
Říhová Gabriela / 1979 / 92,6 km
84 km 176,4 km 310,8 km 380,8 km 2.

Kategorie Týmy MUŽI

číslo název týmu jména 17:00 22:00 07:00 11:00 Pořadí
34 Freetom Boran Tomas / 1978 / 84 km
Bia Tomáš / 1977 / 79,8 km
Havlíček Tomáš / 1977 / 75,6 km
Matějka Pavel / 1977 / 90,7 km
71,4 km 151,2 km 264,6 km 331,1 km 3.
32 V létě pádlo, v zimě běžky Ondračka Zbyněk / 1972 / 92,4 km
Pjajčík Marek / 1971 / 92,4 km
Simerský Antonín / 1968 / 88,2 km
Stejskal Petr / 1975 / 79,8 km
79,4 km 163,8 km 285,6 km 352,8 km 2.
33 4 bigbíťaci Karel Šotola / 1997 / 71,4 km
Jakub Walter / 1998 / 63 km
Daniel Urban / 2001 / 105 km
Paták Jan / 1997 / 42 km
63 km 134,4 km 231 km 281,4 km 5.
35 Jihlavští Magoři Láník Aleš / 1979 / 100,8 km
Honzárek Michal / 1976 / 100,8 km
Vácha Libor / 1974 / 100,8 km
Buček Martin / 1978 / 100,8 km
88,2 km 180,6 km 327,6 km 403,2 km km 1.
43 Alig&Thor Skála Aleš / 19?? / 151,2 km
Voženílek Martin / 19?? /146,1 km
75,6 km km 147 km 239,4 km 297,3 km 4.

Kategorie Muži sólo

číslo jméno ročník 17:00 22:00 7:00 11:00 Pořadí
1 Svoboda Pavel 1969 63 km 19,2 km 147 km 200,1 km 14.
2 Kříž Matěj 2003 67,2 km 109,2 km 134,4 km 134,4 km 20.
3 Taufer Jan 1976 67,2 km 117,6 km 168 km 214,2 km 9.
4 Malinský Jan 1979 50,4 km 92,4 km 117,6 km 167,3 km 19.
5 Dohnálek Jaroslav 1973 63 km 121,8 km 184,8 km 210 km 10.
6 Klíma David 1979 58,8 km 113,4 km 172,2 km 226,8 km 6.
7 Vozda Jiří 1961 54,6 km 113,4 km 180,6 km 222,6 km 8.
8 Bartolšic Vít 1980 54,6 km 100,8 km 151,2 km 176,4 km 17.
11 Diviš Mirek 1972 58,8 km 117,6 km 193,2 km 226,8 km 6.
12 Kubánek Martin 1986 63 km 109,2 km 184,8 km 231 km 5.
13 Běhounek Jiří 1978 58,8 km 100,8 km 142,8 km 180,6 km 16.
14 Pavlík Petr 1980 50,4 km 100,8 km 163,8 km 202,7 km 13.
15 Sadílek Radovan 1978 50,4 km 92,4 km 126 km 168 km 18.
16 Pokorný Jan 1980 63 km 117,6 km 163,8 km 210 km 10.
17 Bek Tomáš 1980 79,8 km 159,6 km 260,4 km 310,8 km 1.
19 Molva František 1994 71,4 km 147 km 205,8 km 260,4 km 4.
20 Náplava Pavel 1974 37,8 km 71,4 km 84 km 84 km 21.
21 Domanský Libor 1979 75,6 151,2 km 252 km 298,2 km 2.
22 Král Václav 1982 71,4 km 138,6 km 214,2 km 263,5 km 3.
24 Voldřich Jan 1994 67,2 km 130,2 km 184,8 km 184,8 km 15.
25 Houdek Petr 1971 63 km 121,8 km 168 km 210 km 10.

Kategorie Ženy sólo

číslo jméno ročník 17:00 22:00 07:00 11:00 Pořadí
27 Divišová Alice 1971 58,8 km 113,4 km 168 km 201,6 KM 2.
28 Bartolšic Moravcová Eva 1986 46,2 km 92,4 km 130,2 km 159,6 km 3.
29 Drábková Zuzana 1984 58,8 km 109,2 km 176,4 km 214,2 km 1.

12 Hodinovka - Ženy sólo

číslo jméno ročník 17:00 23:00
30 Křováková Hana 1981 46,2 km 96,6 km

12 Hodinovka - Muži sólo

číslo jméno ročník 17:00 23:00
31 Bolehovský Libor 1978 33,6 km 71,4 km

12 Hodinovka - Ženy Týmy

číslo název týmu jména 17:00 23:00
42 Křehké květinky Hendrychová Zuzana / 1989 / 71,4 km
Plotzerová Adriana / 1991 / 71,4 km
63 km 142,8 km